Wiadomości branżowe

Alejandra Alonso modelką w sezonie wiosna – lato 2012

Informacja prasowa, Warszawa, 6.03.2012r Nowa twarz marki CALZEDONIA ” Alejandra Alonso modelką w sezonie wiosna – lato 2012 Zdjęcia Niesamowite zdjęcia do sesji zostały wykonane

Informacja prasowa,
Warszawa, 6.03.2012r

Nowa twarz marki CALZEDONIA ” Alejandra Alonso modelką
w sezonie wiosna – lato 2012

Zdjęcia
Niesamowite zdjęcia do sesji zostały wykonane nad jeziorem Como przez fotografa Davida Bartona. Oddają atmosferę piękna, delikatnej elegancji i śródziemnomorskiej pasji.

Kolory kolekcji oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci aż do delikatnych brązów. Refleksy słońca i morskiego błękitu stanowią chromatyczną grę pomiędzy krojem, a barwą.

Zdjęcia są pełne tajemnicy i intymnych momentów- niezwykle zmysłowe i romantyczne.

Alejandra
Hiszpanka z Valencii, urodzona w 1992 roku, Alejandra jest modelką od 17 roku życia.

Przez większość czasu mieszka w Nowym Yorku, nie ukrywa jednak swojej tęsknoty za domem w Hiszpanii
i jej wielką miłością- Włochami, gdzie jak sama przyznaje, – czuję się jak w domu – .

Jej absolutnym – must have – jeśli chodzi o garderobę, są legginsy, które nosi przede wszystkim ze względu na wygodę, uwzględniając jednak najnowsze modowe trendy. Uwielbia nosić je z niebotycznymi szpilkami! To jest właśnie to, co najbardziej podoba jej się w najnowszej kolekcji marki Calzedonia- można znaleźć w niej niezwykle trendowe elementy, wszystkie niesamowicie wygodne w noszeniu.

Wygląda jakby nigdy nie zamierzała zdejmować swoich JOGGERSów – najbardziej miękkich i najbardziej – sportowych – legginsów wykonanych z miękkiej i niezwykle wygodnej bawełny.

Ciekawostki
Alejandra zdradziła nam, co zawsze można znaleźć w jej torebce! 3 rzeczy, bez których nigdzie się nie rusza to telefon, kosmetyki do makijażu i przekąska!
Jej ulubionym filmem jest Pulp Fiction, kocha także powieści o miłości.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy