Hobby

Aktorzy uciekają z seriali

Aktorzy uciekają z seriali. Aktorzy zaczynają uciekać z seriali. Najpierw swoje odejście z – Na wspólnej – zapowiedział Leszek Lichota (Grzegorz), potem współpracę z –

Aktorzy uciekają z seriali.

Aktorzy zaczynają uciekać z seriali. Najpierw swoje odejście z – Na wspólnej – zapowiedział Leszek Lichota (Grzegorz), potem współpracę z – M jak Miłość – postanowiła zakończyć Ewa Wencel (Janina).

Z najpopularniejszego serialu w Polsce odszedł już wcześniej Cezary Morawski (Krzysztof), Marcin Bosak (Kamil), a także Robert Gonera (Jacek). Trudno się dziwić aktorom, że praca w serialu ich nudzi i nie jest nie spełnia ich aspiracji zawodowych.

Zwłaszcza jeśli są to aktorzy, którzy w życiu zagrali już wiele ważnych ról i mają nadzieje, że to jeszcze nie koniec ich kariery. Seriale w dużej mierze szufladkują aktorów, sprawiając że danego artystę kojarzy się tylko i wyłącznie z odgrywaną przez niego postacią w telenoweli.

Takich uogólnień nie muszą obawiać się aktorzy z taką przeszłością zawodową jak: Teresa Lipowska, Witold Pyrokosz, Bożena Duykiel, Małgorzata Kożuchowska, czy Anna Korcz. Z jednej strony gra w serialu to szansa dla młodych aktorów, lub aktorów-amatorów by się pokazać, z drugiej strony to ryzyko bycia kojarzonym już na zawsze z daną rolą, zwłaszcza jeśli odgrywa się ją przez parę lat.

Werka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy