Wiadomości branżowe

Akcja promocyjna! Sante i Robico ” wyjątkowy duet śniadaniowy

Jak powiada stare przysłowie: “Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi – .  Śniadanie to bardzo ważny posiłek, dostarczający niezbędną energię, szczególnie potrzebną tuż po przebudzeniu. Aby śniadanie było smaczne, zdrowe i pożywne, konieczne jest racjonalne łączenie składników, które się na nie składają. Zimne mleko z Granolą? Czemu nie! Teraz będzie wyjątkowa okazja, by spróbować obu produktów! Wszystko za sprawą wspólnej akcji promocyjnej Sante i Robico.

Wybór Robico jako partnera akcji promocyjnej nie był przypadkowy. Tak jak Sante, firmie tej przyświeca idea dostarczania konsumentom produktów najwyższej jakości. Zimne Mleko Robico w szklanej butelce, to jedno z nielicznych na polskim rynku, które jest zaliczane do kategorii: – świeże – . Mleko produkowane jest poprzez nowoczesną metodę mikrofiltracji, pozwalającą na usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych.  Mikrofiltracja i pasteryzacja w temperaturze 72oC przez 15 sekund pozwala zachować wszystkie składniki bioaktywne mleka oraz niezmieniony smak i zapach. Zimne Mleko Robico to gwarancja najwyższej jakości w szklanym opakowaniu.

Granola SANTE powstaje w wyniku powolnego, dokładnego procesu wypiekania płatków zbożowych wraz z dodatkami (czekoladą, owocami lub orzechami). Produkt dostępny jest w czterech różnych smakach: czekoladowym, orzechowym, owocowym oraz z granatem. Składające się w ponad 30% z płatków owsianych Granole są źródłem wielu witamin i składników mineralnych. Cynk, magnez i mangan są bezcennymi elementami, które mają niebagatelny wpływ na utrzymanie prawidłowego metabolizmu, zmniejszenie uczucia zmęczenia oraz uprzykrzanie działania stresu oksydacyjnego na komórki organizmu. Całe to bogactwo zdrowia dostępne jest w 50-gramowym opakowaniu, które będzie dołączane przy zakupie Zimnego Mleka 2,0% lub 3,2% Robico.

Cross promocja obu marek ma charakter ogólnopolski, ale Zimne Mleko z Granolą w prezencie nie będzie dostępne we wszystkich sieciach handlowych. Natomiast w kanale tradycyjnym promocją zostaną objęte wybrane hurtownie, współpracujące z Robico oraz sklepy osiedlowe. Na akcję Sante i Robico zgodziły się następujące sieci handlowe: Alma, Auchan, Real, Piotr i Paweł. Promocja będzie szczególnie zauważalna na terenie Krakowa. Jej wsparciem będą m.in. materiały POS, reklama outdoorowa (billboardy prze wybranych sklepach, ekrany LCD w komunikacji miejskiej)

Duet Zimnego Mleka Robico z Granolą Sante może być doskonałym sposobem na szybkie i pożywne śniadanie oraz stanowić okazję do celebracji porannej przyjemności, jaką powinien być królewski posiłek.

Akcja rozpoczęła się na przełomie września i października i będzie trwała do wyczerpania zapasów. Szukajcie w sklepach Zimnego Mleka Robico z mini Granolą !

 

***

Sante znaczy zdrowie ” od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą ” w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł – Gazeli Biznesu – przyznawany w rankingu dziennika – Puls Biznesu – , wyróżnienie w plebiscycie – Złoty Paragon – , – HIT HANDLU – i – Laur Konsumenta – .

 

Ĺšródło Sante. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy