Wiadomości branżowe

Agencja InnovationPR nawiązała współpracę ze sklepem internetowym www.igruszka.pl oferującym kosmetyki i akcesoria do makijażu

Do zadań agencji należy przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w zakresie social media oraz prowadzenie wirtualnego biura prasowego. InnovationPR będzie również wspierać Klienta w realizacji projektu w ramach marketingu relacyjnego oraz komunikacji produktowej. Specjalistyczny sklep internetowy Igruszka oferuje kosmetyki kolorowe cenionych marek. Z myślą o dobrej jakości produktów od 5 lat buduje

Do zadań agencji należy przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji w zakresie social media oraz prowadzenie wirtualnego biura prasowego.

InnovationPR będzie również wspierać Klienta w realizacji projektu w ramach marketingu relacyjnego oraz komunikacji produktowej.

Specjalistyczny sklep internetowy Igruszka oferuje kosmetyki kolorowe cenionych marek. Z myślą o dobrej jakości produktów od 5 lat buduje zaufanie Klientów dbając o wygodne, udane zakupy oraz szybką i profesjonalną obsługę.

Stawiając na sprawdzone receptury oraz szczegółowo wyselekcjonowane składniki firma dodatkowo stworzyła i rozwija własną markę kosmetyków kolorowych – Grashka. Kosmetyki opracowywane w laboratoriach włoskich i niemieckich powstają w nastawieniu na uzyskanie wysokiej klasy produktów.

***      

InnovationPR to agencja public relations oferująca kompleksowe usługi z zakresu komunikacji i skutecznych działań employer branding. Korzystając z innowacyjnych narzędzi e-PR oraz z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie mediów, dbamy o wizerunek Klienta zwiększając zasięg informacji i wzmacniając rozpoznawalność marki firmy oraz jej produktów.

Więcej informacji na stronie www.innovationPR.pl

Ĺšródło Inni Klienci. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy