Ciało

A co w podróży gdy lubisz swoje włosy, podoba Ci się kolor, długość?

dude with mohawk his mohawk has three rows of spikes » Uploaded by beer
Przetłuszczające się włosy a długa podróż. Lubisz swoje włosy, podoba Ci się kolor, długość. Jednak mają one pewną wielką wadę, a mianowicie bardzo szybko się

Przetłuszczające się włosy a długa podróż.

Lubisz swoje włosy, podoba Ci się kolor, długość. Jednak mają one pewną wielką wadę, a mianowicie bardzo szybko się przetłuszczają. Przyzwyczaiłaś się już nawet do codziennego porannego mycia ich i suszenia w pośpiechu przed wyjściem do pracy. Najważniejsze, żeby wyglądały ładnie, bo jeśli czujesz, że zaczynają się robić tzw. kluchy, masz ochotę natychmiast włożyć głowę pod kran i szybko się odświeżyć.

Co jednak, kiedy jednak nie masz możliwości zafundować Twoim włosom mycia, w momencie, kiedy tego już potrzebują a do tego chciałabyś czuć się komfortowo i wyglądać ładnie. Taka sytuacja może zdarzyć Ci się w czasie podróży. Kiedy to będziesz zmuszona wytrzymać dłuższy odstęp czasu niż zwykle bez mycia głowy.

dude with mohawk his mohawk has three rows of spikes Âť  	Uploaded by beer
dude with mohawk his mohawk has three rows of spikes Âť Uploaded by beer

Oby spowolnić proces przetłuszczania się włosów najlepiej upiąć włosy w kucyk lub w kok. Powinnaś także zwrócić uwagę, by nie dotykać zbyt często włosów, nie przeczesywać ich palcami i nie gładzić, zwłaszcza wilgotną dłonią.

Taki rodzaj włosów to pewien dyskomfort w czasie podróży, ale trzeba robić wszystko, by sobie jakoś z nim radzić.

A jak inni radzą sobie z fryzurą, włosami w podroży, może znacie jakieś metody?
Werka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy