Wiadomości branżowe

7 powodów, dla których warto kupować bieliznę w Internecie

Polska jest jednym z trzech krajów europejskich, gdzie najczęściej dokonuje się zakupów przez Internet jak wynika z sondażu przeprowadzonego w lipcu 2013 roku przez Instytut Badania Opinii Publicznej Infas. Polacy coraz częściej nabywają również bieliznę w sieci, co potwierdzają dane pochodzące ze sklepu internetowego

Polska jest jednym z trzech krajów europejskich, gdzie najczęściej dokonuje się zakupów przez Internet jak wynika z sondażu przeprowadzonego w lipcu 2013 roku przez Instytut Badania Opinii Publicznej Infas. Polacy coraz częściej nabywają również bieliznę w sieci, co potwierdzają dane pochodzące ze sklepu internetowego www.ulubionabielizna.pl, który prezentuje 7 głównych korzyści wynikających z zakupów online.

Komfort zakupu bez presji czasu i wygoda

Zakup bielizny szczególnie tej na specjalne okazje wymaga uważnego przejrzenia oferty zanim nabędziemy – coś – wyjątkowego dla partnerki lub partnera. Sklep internetowy w porównaniu z tradycyjnym salonem z bielizną, umożliwia nam realizację przyjemnych zakupów we własnym domu, bez pośpiechu i nagabywań sprzedawców. Siedząc na fotelu i popijając kawę w domowym zaciszu lub w biurze, do czego przyznaje się część Panów można obejrzeć fasony, opisy modeli, porównać ceny, a jeżeli nie jesteśmy pewni wrócić do zakupów za jakiś czas.

Bogaty wybór fasonów i modeli

Dużym atutem realizacji sieciowych transakcji jest bogata propozycja produktowa. Dla przykładu sklep ulubionabielizna.pl ma ponad 15 tysięcy pozycji asortymentowych – każda z nich w kilkunastu rozmiarach. Trudno spotkać sklep tradycyjny z tak bogatą ofertą, w której moglibyśmy sprawnie odnaleźć interesujące nas modele bielizny. Sklep internetowy to przejrzysta nawigacja ” kategorie i filtry pozwolą szybko i trafnie znaleźć to czego szukamy. A możliwość przeglądania na raz kilkudziesięciu zdjęć produktów bardzo ułatwia i przyspiesza wybór.

Większa gama rozmiarów

Wiele klientek skarży się, że w tradycyjnych sklepach królują jedynie rozmiary uznawane za standardowe czyli głównie 75A, 75B i 75C. Nie mając wyboru kobiety dopasowuję się to tego “standardu” wybierają – coś – co po prostu jest dostępne. Często gdy trafią na ofertę sklep internetowego są zdziwione i oszołomione ilością dostępnych rozmiarów. Nagle po rozmowie z konsultantem okazuje się, że Pani noszącej do tej pory rozmiar 75B dobrano rozmiar 65E – i czuje się w swoim nowym biustonoszu komfortowo, wygodnie i kobieco ” komentuje Małgorzata Gromadowska z ulubionejbielizny.pl.

Dyskrecja zakupu

Zakup bielizny online szczególnie doceniają panowie, którzy nie lubią zatłoczonych centrów handlowych i stresowo reagują na tradycyjne salony z damską bielizną, w których czują się zakłopotani i zagubieni. Mężczyźni głównie realizują zakupy bielizny erotycznej na specjalne okazje związane z rocznicami i dniem zakochanym. Preferują jednak modele bardziej odważne, które spełniają ich ukryte pragnienia ” uzupełnia Małgorzata Gromadowska ze sklepu www.ulubionabielizna.pl. Zakupy online pozwalają panom zachować dyskrecję i uniknąć konfrontacji ze sprzedawcą prosząc o podanie towaru lub odpowiadając na pytania o rozmiar, w razie potrzeby mogą zadać pytania mailowe lub telefoniczne.

Gwarancja zwrotu lub wymiany

Wszystkim zdarzają się nietrafione zakupy i prezenty. Tradycyjne sklepy niestety nie mają obowiązku przyjąć wolnego od wad produktu. Problem ze zwrotem w sklepach stacjonarnych bielizny jest powszechny, co wpływa na dyskomfort Klientów i lęk przed nietrafioną decyzją. W sklepach internetowych nie ma z tym żadnego problemu – sprzedawca ma ustawowy obowiązek przyjęcia produktu z powrotem w ciągu 10 dni. Kupujący nie musi nawet podawać przyczyny odesłania towaru, co w przypadku bielizny pozytywnie wpływa na chęć dokonania zakupu i jego spokojnie obejrzenie w domowym zaciszu.

Dyskretna i szybka dostawa

Większość produktów prezentowany w sklepie z bielizną zgodnie z informacją o jego dostępności możesz mieć u siebie już następnego dnia po dokonaniu zakupu, a koszty przesyłki nie są wysokie. Dla przykładu w sklepie ulubionabielizna.pl jest to tylko 7.9 zł. Przesyłka jest dyskretna, można ją zamówić do biura lub skrytki pocztowej czy paczkomatu.

Bardziej atrakcyjne ceny

Ceny w sklepach internetowych są na ogół znacząco niższe od cen w sklepach tradycyjnych, gdyż droga od producenta najczęściej polskiego w przypadku ulubionejbielizny.pl do sklepu eliminuje pośredników i dodatkowe koszty wynajmu powierzchni. Sklep internetowy może zaoferować swoim Klientom towar wysokiej jakości w dobrej cenie, co doceniają Klienci wracając do miejsc w Internecie, gdzie spotkali się z profesjonalną i szybką obsługą.

Zakup bielizny dla siebie lub na prezent to kategoria produktów, którą zdecydowanie warto nabywać w sprawdzonym sklepie internetowym jak podkreśla przedstawicielka ulubionejbielizny.pl

Ĺšródło Inni Klienci. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy