Dlaczego warto jeść miód?

Czy miód jest zdrowy? Ile miodu zjadać dziennie? Czy można go jeść nawet każdego dnia? Niektórzy zalecają codzienne spożywanie miodu. Jest on produktem naturalnym, i jest rzeczywiście zdrowy. Zalec się spożywanie go w niektórych przypadłościach czy chorobach. Np. alergikom zaleca się spożywanie miodu, takiego, który został zrobiony przez pszczoły z uli znajdujących się w jaki najbliższej odległości od miejsca, gdzie mieszka alergik.

laczego warto jeść miód?  Daczego warto jeść miód?  Dlczego warto jeść miód?

Dlaczego? Chodzi o to, że pszczoły zbierają nektar w pewnej odległości, i dobrze jest, jeśli miód powstaje właśnie z tych kwiatów rosnących w pobliżu. Miód może być też przyjmowany jako środek anty alergenowy. Zaleca się np. w tym celu codzienne spożywanie łyski miodu, który można rozpuścić w wodzie czy w herbacie.

Miód może być również stosowany profilaktycznie. Wzmacnia naszą odporność, a kiedy jesteśmy przeziębieni, łagodzi objawy choroby. Wiadomo, że herbata z dodatkiem miodu i cytryny jest jest bardzo pomocna podczas przeziębienia i wszelkich infekcji.
Ika

hastagi na stronie:

#jak jeść miód #ile miodu dziennie #czy miód jest zdrowy #jaki miód na przeziębienie #dlaczego miód jest zdrowy #jak spożywać miód #ile miodu można zjeść dziennie #jak spozywac miod #miód jak spożywać #dlaczego warto jeść miód

Authors
Tags , , , , , , , , ,

Related posts

Top